Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Specialestuderende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Abik, Theodorus Felix Darpieto thfelix@mbg.au.dk
Andersen, Camilla Gottlieb Studerende camillaga@mbg.au.dk 3134
Andersen, Kristian Skriver Specialestuderende ksa@mbg.au.dk 3133
Andersen, Laura Bjerre Specialestuderende lba@mbg.au.dk 1131, 417
Andersen, Nanna Brøndum Specialestuderende nba@mbg.au.dk 1130, 215
Barekzay, Zohal BA-studerende au514399@mbg.au.dk
Benfeldt, Caroline Mølsted Specialestuderende cmb@mbg.au.dk 3133
Berbisá, Marjun á Fríðriksmørk Specialestuderende marjun@mbg.au.dk
Birch, Elisa Lund Studerende elisalb@mbg.au.dk 1171, 335
Christensen, Mads Eskesen Ph.d.-studerende mec@mbg.au.dk
Diep, Khang khdiep@mbg.au.dk
Dorset, Sofie Rahbek Studerende srd@dandrite.au.dk 1182, 203
Drace, Taner td@mbg.au.dk
Fichte, Thurid Specialestuderende tf@mbg.au.dk 3142
Frank, Signe Andrea saf@mbg.au.dk
Graversen, Astrid Damgaard Specialestuderende adg@mbg.au.dk 1131, 323
Hansen, Michael Holmgaard Specialestuderende mihan@mbg.au.dk 1131, 531
Hazrat, Farahnaz Ghulam Speciale studerende fgh@mbg.au.dk 3140, 121-129
Hejlesen, Rasmus Studerende au338743@mbg.au.dk 1131
Holmgaard, Nicolai Specialestuderende nh@mbg.au.dk 1131, 317
Islam, Md Shariful Gæstestuderende sharif@mbg.au.dk K21, 3039
Itani, Amira Projektstuderende au296312@mbg.au.dk 3132, 2.09
Iwang, Rene' Klinge au482610@mbg.au.dk
Jakobsen, Stine Camille Lund sclj@mbg.au.dk
Jakobsen, Theresa Projektstuderende au544587@mbg.au.dk
Jensen, Monica Skou Specialestuderende msj@mbg.au.dk 1131, 419
Klepper, Eden Specialestuderende eklepper@mbg.au.dk
Madsen, Josefine Bager Specialestuderende bagermadsen@mbg.au.dk 1131, 323
Mahmoodzada, Shehin Specialestuderende au219714@mbg.au.dk 3132, 1.04
Marcussen, Lisbeth lima@mbg.au.dk
Mazaros Mazarakis, Sofia Mølgaard sm3@mbg.au.dk
Møller, Ida Johanne Borcher Specialestuderende au511920@mbg.au.dk 1130
Nowak, Jan Stanislaw Ph.d.-studerende jsn@inano.au.dk
Petersen, Louise Søgaard Specialestuderende lsp@mbg.au.dk 1131
Pheasant, Emily Carlsen Studerende emily_pheasant@mbg.au.dk 3135
Rasmussen, Jens Bonne Specialestuderende jbr@mbg.au.dk 1130, 404
Rasmussen, Pernille Skov Specialestuderende psr@mbg.au.dk 3132, 1.04
Rivas Gonzalez, Iker ERASMUS-studerende irg@mbg.au.dk 3130
Rolander, Tine Breckling Specialestuderende tich@mbg.au.dk 1131
Sivanandam, Piravina Specialestuderende ps@mbg.au.dk 1131, 419
Svendsen, Sofie sofies@mbg.au.dk
Sørensen, Anders Nørgaard ans@mbg.au.dk
Sørtvedt, Xabier Studerende xs@dandrite.au.dk 1171, 335
Thysen, Katrine Eline Borup La Cour Specialestuderende kbt@mbg.au.dk 1131
Tørslev, Astrid Skipper ast@mbg.au.dk
Veeningen, Naomi Gæstestuderende n.veeningen@mbg.au.dk 3135