Aarhus Universitets segl

Alle medarbejdere og studerende (navn + foto)

Sadeq Abbasi

Laborantpraktikant

Sofie Alsted Achermann

Specialestuderende

Janus Dam Adler

Laboratory Manager

Albert Lund Andersen

Specialestuderende

Inga Andersen

Rengøringsassistent

Sanaz Ansarifar

Videnskabelig assistent

Andreas Bagger

Ph.d.-studerende

Shagana T Balasubramaniam

Videnskabelig assistent

Karen Bech-Pedersen

Personal assistant and Support scientist for Prof. Poul Nissen

Deniz Bicer

Ph.d.-studerende

Anni Bojsen

Laboratorietekniker

Emilie Holkgaard Buhl

Videnskabelig assistent

Anni Christensen

Laboratoriekoordinator

Sara Derosa

Videnskabelig assistent

Sofie Ebsen

Ph.d.-studerende

Helene Eriksen

Kommunikationsmedarbejder

Iria Esperón Abril

Videnskabelig assistent

Lise Møller Fogh

Laboratoriefunktionær

Rasmus Freund

Specialestuderende

Lea Golditz

Bachelorstuderende

Kenneth Green

Ph.d.-studerende

Kira Gysel

Akademisk medarbejder

Sarah Bordin Hansen

Bachelorstuderende

Sean Hansen

Ph.d.-studerende

Line Wulff Haurum

Bachelorstuderende

Tomás Heger

Ph.d.-studerende

Lisbeth Heilesen

Kommunikationskonsulent

Ulla Birk Henriksen

Laboratorietekniker

Anton Homilius

Videnskabelig assistent

Sophia Hunter

Specialestuderende

Kaho Ito

Ph.d.-studerende

Jacob Hørlück Janns

Specialestuderende

Cathrine Silberbauer Jensen

Videnskabelig assistent

Bjarne Kampmann

Ph.d.-studerende

Jesper Lykkegaard Karlsen

Data Management koordinator

Julie Knudsen

Specialestuderende

Ellen Schmidt Kristoffersen

Studenterstudievejleder

Astrid van der Aa Kühle

Laboratorietekniker/Kemikalierådgiver

Evi Setiani Lande

Lønnet ph.d-stipendiat

Knud Erik Larsen

Karriere- og studiekoordinator

Niels Larsen

Gæsteforsker

Mengyu Lei

Ph.d.-studerende

João Lima

Senior Scientist

Søren Lykke-Andersen

Akademisk medarbejder

Joseph Lyons

Tenure Track adjunkt

Cecilie Lund Madsen

Specialestuderende

Ida Lind Madsen

Bachelorstuderende

Sam Meier

Specialestuderende

Lasse Milo

Ph.d.-studerende

Astrid Munk

Forskningsgruppekoordinator

Lynette Nel

Ph.d.-studerende

Emil Hedegaard Nielsen

Specialestuderende

Jacob Hansen Niklassen

Specialestuderende

Oriane Novales

ERASMUS Praktikant

Rikke Halse Østergaard

Videnskabelig assistent

Calin Pantea

Ph.d.-studerende

Laura Skak Rasmussen

Studentermedhjælper

Andrea Nicola Rodi

Ph.d.-studerende

Rita Rosendahl

Laboratoriekoordinator

Anna Toft Sakamoto

Specialestuderende

Timo Peter Sawirucha

Bachelorstuderende

Christine Schar

Facility manager

Anders Schmidt

Bachelorstuderende

Julia Soh

SU ph.d-stipendiat

Samuele Soraggi

AC-personale m.fl.

Matilde Helbo Sørensen

Videnskabelig assistent

Sara Sejer Sørensen

Specialestuderende

Steffen Stokbæk

Laborantpraktikant

Viktoria Svane

Specialestuderende

Celine Thiesen

Specialestuderende

Ida Thøgersen

Laboratoriefuldmægtig

Laura Thøgersen

Bachelorstuderende

Mads Brejner Thomsen

Videnskabelig assistent

Frederik Uhre

Bachelorstuderende

Josephine Caroline Ward

Videnskabelig assistent

Nicklas Wilstrup Langvad

Lønnet ph.d-stipendiat

Eamon Winship

Ph.d.-studerende

Rasmus Wohnsen

Ph.d.-studerende

Huijie Yuan

Videnskabelig assistent

Yujia Zhang

Ph.d.-studerende